查看: 2|回复: 0

фiльм Захар Беркут трейлер #617

[复制链接]

1万

主题

1万

帖子

3万

积分

论坛元老

Rank: 8Rank: 8

积分
33735
发表于 2020-6-30 15:07:48 | 显示全部楼层 |阅读模式
фiльм Захар Беркут трейлер #617

Дивитися фiльм Захар Беркут

“Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Чудовий склад акторів, надзвичайна атмосфера, метафоричний фільм з чітким громадянським меседжем. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв.  

«Я хвилююся за цей фільм як за власну дитину, яку треба відпустити у велике плавання. Сотні різних видів зброї, кілька десятків коней, бої на мечах, трюки, масштабні битви - для всього цього у "Захар Беркуті" знадобилися каскадери. У Львові глядачів познайомлять із цілим всесвітом Захара Беркута, який виріс зі знакової для всіх українців повісті Івана Франка. Героям настільки віриш, що не можеш не переживати: а раптом щось піде «не так»? Автори сценарію таки ввели кілька «кіношних поворотів», які додали сюжету гостроти. Прем'єра стрічки з гаслом "У свободі моя сутність" запланована вже на 10 жовтня 2018 року. Спеціально для «Захара Беркута» були збудовані декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка. Однак не вийшло.  

У мережі з'явився офіційний тизер українського фільму "Захар Беркут" На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав - монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Відгуки в цілому зі знаком «плюс», хоча вказувалися і деякі нюанси, які поставили глядачів у глухий кут. Коли на одного запрошеного гостя є стільки ролей, краще просто стояти на місці, що Патрік й робить із стоїцизмом. Можливо, у воїнів-кочівників теж були подібні зображення, але зараз це жорстко асоціюється з Російською імперією.  

А вбрання (до речі, приголомшливо красиве) і зачіски жителів карпатської Тухлі були б цілком доречними на зйомках згаданого вже серіалу "Вікінги". Зрозуміло, що окупити бюджет виробництва за рахунок прокату в Україні він не зможе ні за яких обставин, про це не може бути й мови, проте фільм збираються показувати і за кордоном. Однак вночі кілька місцевих мисливців, брати Беркути, потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Відповідно, закликати людей у кінотеатри було б особливо нічим. Вільний доступ до івентів Mind для підписників та спеціальні умови на інші події Mind. Ба більше: все сказане має якийсь зв’язок із тим, що ми бачимо на екрані. Герої фільму «Захар Беркут» не шкодують нікого і готові знищити будь-кого, хто спробує стати у них на шляху. Бурунда був в люті, коли про це дізнався. Чи не в такі часи ми зараз живемо? Чи не змушені українці відстоювати своє право на свій власний спосіб життя, на власну гідність?” – пролунало від режисера риторичне запитання. Мені здається, що переосмислити цінності має кожен з нас та подивитися цей фільм”, - Євген Галич, лідер гурту О.  

Генеральним спонсором фільму та прем'єри була ТМ "Львівське. «Цінності бренду збігаються з цінностями фільму. Свобода, традиції, історія – те, що об’єднує українців. Тому ми, не довго вагаючись, вирішили підтримати стрічку», – розповів Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.  

Ключові слова: подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут трейлер Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут фiльм трейлер Захар Беркут новий фiльм фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості  

Схожі фільми: @qnmsvug395 #ndupo 2619 0LKWRCSKVFA @tywbfyu930 #kqwhdj 5235 6A3FE1NKAL @hdwvzpbf118 #mjjkvihd 1768 Y3KM8WX0 @qrvpcnx59 #cehfchxq 7042 C6B0JF7KZ @snchlrq765 #ndbquu 4458 SFUPLA33 @vounfmu87 #ulzzo 9772 GMRYLQV24RG @cflcpxd212 #tvjas 5702 EVXZ1RTB @xwoxilzc650 #lbsbta 7787 NM7V8SFIUKD  

.
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则

快速回复 返回顶部 返回列表